Kāpšanas sienu izgatavošana

Piedāvājam izgatavot un uzstādīt kāpšanas sienas Jūsu objektā atbilstoši vēlmēm un potenciālo klientu nepieciešamībai.

Mūsu produkcija ir sertificēta atbilstoši LVS EN 12572-1:2007.Kāpjambūves.1. daļa: Drošuma prasības un testēšana kapjambūvēm ar drošības punktiem (Artificial climbing structures -Part 1: Safety requirements and test methods for ACS with protection points)


Ar kāpšanas sienu izgatavošanu, uzstādīšanu un izīrēšanu nodarbojamies kopš 1997.gada un kopš 2006.gada kā uzņēmums SIA MURUS, kas specializējas šajā jomā. Kopā Latvijā esam uzbūvējuši vairāk par 1500 m2 kāpšanas sienu un esam piedalījušies kāpšanas centru celtniecībā Francijā.

Kāpšanas sienas saviem klientiem apgādājam ar visu nepieciešamo aprīkojumu.

Nepieciešamības gadījumā apmācām jaunos kāpšanu sienu instruktorus sadarbībā ar mācību iestādi Kalnkāpēju sporta centrs.

Esam uzkrājuši lielu pieredzi ne tikai sienu izveidē, bet arī pilnībā izprotam un varam palīdzēt organizēt nodarbības pie kāpšanas sienas, atkarībā no klientu vēlmēm.

Tā kā kāpšanas sienas var būt dažādu veidu atkarībā no uzstādīšanas nosacījumiem un potenciālām klientu vēlmēm lūdzam kontaktēties ar mums personīgi, lai precizētu Jums atbilstošāko risinājumu un tā izmaksas. Tālrunis kontaktiem : 29403822

Kā izvēlēties sev piemērotāko kāpšanas sienu ?

Iedvesmai idejas un mūsu padomus par kāpšanas sienu veidiem un to piemērotību dažādās situācijās varat meklēt sadaļās Mūsu pieredze un Blogs.

kāpšanas sienu izgatavošana
Kontakti

google-site-verification=xmYwDw_HRBEeJ-ik7Gslkhv-7XHBEvCzH8vDtpW-hNs