Reel rock 18 filmas


Pirkt biļetes

REEL ROCK 18  iemūžinājis lieliskus stāstus par iepriekšējā gada kāpieniem. Četras jaunas filmas nodrošinās iepriecinošu devu iedvesmas, sirsnīguma un humora.

Šogad REEL ROCK 18

Sachi Style — sekojiet Japānas kāpšanas fenomena Sachi Amma filozofiskajam ceļojumam, kad viņš no trīskārtēja pasaules čempiona kļūst par tradicionālās kāpšanas fanu, kas beidzas ar vizionāru pirmo uzkāpšanu mītiskajā Mizugaki kalnā.


Climbing Never Die — kāpšanas žurnālists Mets Grūms dodas dziļi kara plosītajā Ukrainā, lai atklātu kopienu, ko vieno kāpšana un patriotisms, bet kuru neizdzēšami mainījis karš.


Jirishanca — slavenie alpīnisti Josh Wharton un Vince Anderson mēģina brīvā stilā uzkāpt Jirishanca kalnā — episkajā 20 000 pēdu virsotnē Peru Andos. Duetam būs jācīnās ar 5.13 kāpšanas posmiem,  horizontāliem ledus jumtiem, tehniski jauktu reljefu un sarežģītām sniega sēnēm, lai saskaņotu kāpšanas risku ar savu mīlestību pret kalnu piedzīvojumiem.

Reel-rock-18-Riga

Yeah Buddy — austrāliešu alpīniste Angie Scarth-Johnson, kura pirmo reizi sasniedza rekordus jaunībā, sadarbojas ar veterānu piedzīvojumu alpīnistu Hazel Findlay, lai izpētītu labāko no Maljorkas dziļūdens solo.


Reel-rock-18-Riga

google-site-verification=xmYwDw_HRBEeJ-ik7Gslkhv-7XHBEvCzH8vDtpW-hNs